İşitme Cihazı Servis İzmir Teknik Servisi

İşitme Cihazı Servis İzmir İşitme Cihazlarında Türkiye’nin En Geniş Teknik Servis Ağı Dünya standartlarında hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini her zaman temel  öncelikleri arasına koyan firmamız, 15 kişilik uzman kadrosu ve Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip, tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile hep yanınızda.

Türkiye’de ilk defa tüm işitme cihazlarında 5 Yıl garanti* sunan firmamız, uzman teknik servis kadrosu ve tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile sizlere dünya standartlarında hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke edinmiştir.

Ayrıca yumuşak işitme cihazı kulak kalıpları ve sert işitme cihazı kulak kalıpları aynı gün teslim edilebilmektedir. İstanbul, Ankara, Gaziantep ve İzmir’de merkez atölyesi bulanan Duymer’de işitme cihazlarınız aynı gün teslim etmektedir.

ISO 9001, ISO 13485 ve ISO 27001 belgeleriyle üretim ve hizmet kalitesini dünya standartlarıyla belgeleyen Duymer İşitme Cihazları, 23 yıllık deneyimiyle tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

İşitme Cihazı Servis

Sert Kalıp
Yumuşak Kalıp
Biopor Kalıp
Kulak Tıkacı
Kanal içi işitme cihazı montajı
İşitme cihazları tamiri ve bakımı
*Özel şartlar dahilinde.

İşitme Cihazı Servis İşitme Cihazı Üretimini 3 Boyutlu Baskı Teknolojisi İle Buluşturduk

Türkiye’nin en büyük işitme merkezi Duymer’de, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işitme cihazı üretimini, Türkiye’de ilk olarak 3D baskı teknolojisi ile buluşturduk. Yüz farklı noktadaki şubelerimizden gelen hastalarımıza ait kulak kanalının silikon ölçülerini, kurduğumuz 3D işitme cihazı merkezimizde ileri teknolojiyle üretmeye başladık. Günlük 300 adet kapasiteli, kişiye özel, el değmeden üretilen cihazlarımız, öncelikle lazer tarayıcı yardımıyla taranarak 3D modelleme programlarına aktarılmaktadır.

Bilgisayar ortamına aktarılan kalıplar, hassas ayarları tamamlandıktan sonra, antialerjik malzemelerle 3D yazıcı ve tarayıcılarla işitme cihazı üretiyoruz. UV ışınları yardımıyla üretilen işitme cihazlarımız, parlaklık kazanması için kumlayama tabi tutularak son halini almaktadır.

Daha az malzeme israfı yarattığı da bilinen çevre dostu 3D baskı teknolojisinin her aşamasını işitme cihazı üretimine uygulamayı başaran firmamız, kulak arkası ve kulak içi işitme cihazlarını, 3D yazıcılar kullanılarak üretmektedir.

İşitme Cihazı Servis Yenilikçi 3D baskı teknolojisini kullanarak, kulak arkası ve kanal içi işitme cihazlarını 3D yazıcılar kullanarak üretilirken, kulak şeklinin kullanıcının bireysel kulak kanalına ve işitme kaybının derecesine göre en uygun şekilde ayarlanmasını sağlamaktadır. Dünya standartlarında hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini her zaman temel  öncelikleri arasına koyan firmamız, 15 kişilik uzman kadrosu ve Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip, tam donanımlı işitme cihazları teknik servisi ile hep yanınızda.

Ülkemizde bulunan işitme kaybı sorunu yaşayan vatandaşlarımızın işitme cihazları dünya standartların ötesinde 3D teknolojisi ve Duymer güvencesi ile üretilmektedir.

İzmir İşitme Cihazı

Categories: İşitme Cihazı

Written by:admin All posts by the author

WHATSAPP DESTEK
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?