FORM DOLDURUN

  • Bilgilendirme ve Aydınlatma Metni’ni okudum kabul ediyorum.
Başvuru Formu

Başkanın Mesajı

Dağ Holding kurulurken dağ gibi güçlü ve güvenilir olmayı, her zaman daha yeniyi ve daha iyiyi arayan yaklaşımımızla zirveyi hedefledik. Bu yolda en büyük gücü, 30 yılı aşan istikrarlı bir iş hayatımız ve sağlam altyapımızdan alıyoruz.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İnsanların barınma ihtiyacını karşılarken, müşteri memnuniyeti ve sadakati kadar, doğaya ve yaşama karşı duyarlılığa da büyük önem veriyor, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mutluluğunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. İnsan odaklı bir şirket olarak, tüm paydaşlarımızın hayatlarına değer katmak, hep birlikte güçlü bir gelecek inşa etmek, temel amaçlarımızın başında geliyor.

İlkeli, dürüst, disiplinli, bilimin gücüne inanan, üretken ve yenilikçi bir yapı olarak yolumuza devam ediyoruz. Hedeflerimizin daima peşinde, taahhütlerimizin daima arkasındayız. Hedeflerimiz doğrultusunda temas ettiğimiz tüm iş ortaklarımız için katma değer oluşturmayı sürdürürken, en doğru noktalarda en faydalı yatırımları yapmaya devam ediyoruz. Gerek proje sürecinde gerekse sonrasında, ürettiğimiz yaşam alanlarında rahatlık, huzur, güven ve konforun devamı için kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz mutluluk, yepyeni projeler için bize büyük bir güç veriyor.

Bu güç ve paydaşlarımızın ‘değerlerine’ önem veren, çevreye ve yaşama saygılı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyen yönetim ve iş modelimizle; ‘en iyiyi’ sunmayı, sektöründe, ‘en iyi’ ve ‘en güvenilir’ olmayı hedefliyoruz.


Mehmet DAĞ
Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman of BoardÖdüllerimiz

İLETİŞİM FORMU

WhatsApp
Hemen Ara