Başvuru Formu

 • nokta işitme merkezi
 • Nokta İşitme

  nokta işitme merkezi

  Nokta İşitme'nin amacı, müşterilerinin işitme sorunlarını en iyi şekilde anlamak ve onlara en uygun işitme cihazlarını sunmaktır. Bu nedenle, her müşteriye özel bir işitme testi yaparak, işitme kaybının derecesini ve tipini belirleyip, buna göre en uygun işitme cihazını önermektedirler.

  Nokta İşitme, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve müşteri memnuniyetini sağlamak için işitme cihazlarını satın alan müşterilerine, satış sonrası destek hizmeti de sunar.

  Nokta İşitme, işitme kaybı yaşayan herkesin hayatını daha iyi hale getirmek için çalışmaktadır. Her müşterinin işitme kaybı farklı olduğu için, işitme cihazları da müşterilere özel olarak seçilmelidir. Bu nedenle, firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve sorunlarını gidermek adına onlara en uygun işitme cihazlarını sunmak için çalışır. • nokta işitme merkezi
 • Tamir Bakım ve Onarım Hizmeti

  nokta işitme merkezi

  Kullandığınız işitme cihazının veya cihazlarının temizliğine ve bakımına ne kadar özen gösteriyor olsanız da belirli periyodik bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

  Bunun yanı sıra teknolojik aletler oldukları için bazen onarılması gereken arıza ve sorunlar oluşturabilirler. Herhangi bir nedenden bozulan işitme cihazlarınızın, tamir bakım ve onarımını uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

  İşitme cihazı tamiri, servisi ve bakımında firmamızı tercih etmeniz halinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz TSE 12426 belgeli labaratuvarımızda sizlere yardımcı olacaklardır.

  # İzmir İşitme Cihazı | İşitme Cihazı Teknik Servis • nokta işitme merkezi
 • İşitme uzmanı mı arıyorsunuz?

  nokta işitme merkezi

  Size en yakın işitme merkezini bulmanıza yardımcı olabiliriz.

  Her bireyin işitme cihazı ihtiyaçları benzersizdir. Nokta İşitme Merkezi olarak, sizin için en ideal çözümü birlikte keşfetmek için buradayız.

  İşitme kayıplarına ve problemlerine karşı olarak üretilmiş teknolojik cihazlarımız ve güleryüzlü hizmet anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

  İşitme cihazları öncelikle işitme kaybı seviyenize sonra da yaşam tarzınız ile isteklerinize uygun olmalıdır. • nokta işitme merkezi
 • Bir sonraki seviye Hybrid Technology™ ile Bernafon Alpha XT işitme cihazları

  Olağanüstü işitme yetisine sahip hayvanlardan ilham alınarak tasarlanan birinci sınıf Alpha XT işitme cihazları, Bernafon'un hibrit işleme alanındaki en son gelişmelerine sahiptir. Daha iyi konuşma anlama ve gelişmiş dinleme konforu ile doğal sesi en iyi şekilde sunarlar. Yeni Hybrid Sound Care™ özelliği ile donatılmış olan bu cihazlar, rahatsız edici rüzgar ve temas gürültüsüne karşı da koruma sağlar.

  Kullanımı kolay ve şarj edilebilir Alpha XT işitme cihazları, son teknoloji kablosuz ses akışı teknolojisi ile birlikte gelir ve kulağın arkasına rahatça oturur.nokta işitme merkezi

Hangi işitme cihazı

ihtiyaçlarınıza en uygun?

nokta işitme merkezi

Her Bernafon işitme cihazının arkasında, sizin daha iyi duymanız konusunda tutkusu olan yetkin bir mühendis ve odyolog ekibi bulunmaktadır.

Bireysel işitme ihtiyaçlarınıza, yaşam tarzınıza ve bütçenize bağlı olarak size sunabileceğimiz farklı performans kategorileri vardır. Gelişmiş performans kategorileri ile zorlu dinleme durumlarını karşılamak için daha fazla seçenek ve ayar sunuyoruz.

Size en uygun işitme cihazını bulun

 • Alpha
 • Viron
 • Zerena
 • Leox
nokta işitme merkezi

Yaşamın her tonuna

Nokta İşitme Merkezi

nokta işitme merkezi

xx

İLETİŞİM FORMU

 • İletişim

  nokta işitme gaziemir

  +90 232 335 57 58

WhatsApp
Hemen Ara
İzmir İşitme Merkezi – İzmir İşitme Cihazları | İşitme Cihazı Teknik Servis

İzmir İşitme Merkezi

İzmir İşitme Merkezi İşitme cihazları öncelikle işitme kaybı seviyenize sonra da yaşam tarzınız ile isteklerinize uygun olmalıdır. doğru işitme cihazlarını, doğru ayarı ve satış sonrası hizmetleri seçmiş olursunuz. Konusunda yetkin işitme uzmanımız ile doğru işitme cihazına birlikte karar verir, doğru ayarı yaptırır ve satış sonrası desteğimizden faydalanırsınız.

İzmir İşitme Merkezi
İzmir İşitme Merkezi

Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın

Size soracağımız birkaç basit soruyu cevapladıktan sonra, daha önce yapılmış işitme testinizi yükleyin. İşitme testiniz uzmanlarımız tarafından değerlendirilecek ve size en kısa sürede dönülecektir.

İşitme Cihazı – İzmir İşitme Cihazları ve Merkezi

İzmir İşitme Merkezi ve İşitme Cihazları

Size En Uygun İşitme Cihazını Bulalım

Odyogram veya Saf Ses Ortalaması ile Odyogram sonuçlarınız veya saf ses ortalama değerleri ile size uygun cihazları görüntüleyin. Cihazı satın almadan önce mutlaka bir işitme merkezine başvurun.

İzmir İşitme Testi ve İşitme Kaybı Testi

Uzman Odyometristlerimiz ile İşitme testinizi size en yakın işitme merkezlerimizde uzman odyometristlerimiz eşliğinde özel hastaneler veya devlet hastanelerinde yaptırabilirsiniz.

İşitme Cihazında SGK Desteği

Sosyal Güvenlik Kurumu Anlaşmalı ile SGK güvencesi kapsamında sigortalı çalışanlar için devlet desteğinden faydalanarak işitme cihazı sahibi olabilirsiniz. Katkı tutarı yaşa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İzmir İşitme Merkezi ve Cihazları

İşitme cihazı nasıl seçilir, dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Emel İşitme Merkezi olarak bu konudaki izlediğimiz yol madde madde aşağıdadır.

İzmir İşitme Testi ve İşitme Kaybı Testi
İzmir İşitme Testi ve İşitme Kaybı Testi

İşitme Testi

Yüksek ve düşük frekansta sesler ile işitme oranı tespit edilir. Eğer işitmede kayıplar varsa ve bu kayıplar işitme cihazları ile giderilebilir orandamı tespit edilir.

İşitme Cihazı ile Rahat Duyuluyor mu ?

Seçilen işitme cihazı kulak yapısına uygun mu? Gelen ses net mi? Günlük, haftalık ve 20 güne yakın süreyle cihaza uyum konusunda takip edilerek gerekli ayarlamaların yapılması ve buna bağlı güncellemelerin yapılması.

İşitme Cihazının Seçilmesi

İşitme kaybına, kaybın tek bir kulaktamı iki kulaktamı kayıp olduğu, işitme kaybının düşük veya yüksek oranda olmasına bağlı olarak kişiye özel olarak işitme cihazı seçimi yapılır.

İşitme Sürecinin Takip Edilmesi

İşitme cihazı kullanımının devam ettiği yıllar boyunca işitmedeki değişikler takip edilir, cihaz üzerinde işitmedeki değişikliklere bağlı olarak değişiklikler yapılır, cihaz güncellemeleri yapılır. Gerekirse cihaz değişimi.

İzmir İşitme Merkezi 1994 yılından günümüze hizmet veren Ody. Emel Çetin yönetiminde kurulan, tam teşekküllü işitme testleri ve test sonuçlarına dayalı uygun işitme cihazlarını sunan, işitme cihaz takıldıktan sonra sürecin takibi ve işitmedeki gelişmeleri sürekli olarak takip etmek sureti ile hizmet sunmaktadır.

Garanti Şartları

Audio Service İşitme Cihazları

Ürünlerin garanti süresi teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 (iki) yıl ile sınırlıdır.
Ürünlerin, tüm parçaları dahil olmak üzere tamamı, firmamızın garanti kapsamındadır.
Ürünlerin garanti süresi içerisinde arızalanmaları durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.
Ürünlerin tamir süresi, ürünlerin tamir için servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren en fazla 20 (yirmi) iş günüdür.
Bu süre, ilişkin arızanın servis istasyonunun olmaması durumunda, ürünlerin satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı – üreticisinden birine bildirim ve teslim tarihinden itibaren başlar.
Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, fax, e-posta, iadeli taahütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir.

İşitme Cihazı Bakım Önerileri 2023

Ürünlerin arızasının 10 (on) iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı, ürünlerin tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir ürünü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
Ürünlerin garanti süresi içinde, gerek malzeme ve işçilik; gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanmaları halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında, hiçbir ücret talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır.

İzmir İşitme Merkezi
İzmir İşitme Merkezi

İşitme Cihazı Ne Zaman Kullanılır 2023

Ürünlerin ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;
Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,
Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,
Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz onarılmasını isteme,
İmkan varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme, seçimlik haklarından birini kullanabilir.
Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.
Tüketicinin, ücretsiz onarım hakkını kullanması halinde ürünlerin;
Garanti süresi içinde tekrar arızalanması,
Tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

İşitme Cihazı Kullananlar Ehliyet Sınıfı 2023

Tamirinin mümkün olmadığının, yetkili servis istasyonu, satıcı, üretici veya ithalatçı tarafından bir raporla belirlenmesi durumlarında; tüketici ürünlerin bedel iadesini, ayıp oranında bedel indirimini veya imkan varsa malın ayıpsız misli ile değiştirilmesini satıcıdan talep edebilir.
Satıcı, tüketicinin talebini reddedemez.

Bu talebin yerine getirilmemesi, durumunda satıcı, üretici ve ithalatçı müteselsilen sorumludur.
Ürünlerin kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için, Tüketici Mahkemelerine ve Tüketici Hakem Heyetlerine başvurulabilir.

Garanti Kapsamı Dışındaki Durumlar İzmir İşitme Merkezi

Kullanma Kılavuzunda belirtilen esaslara ve odyometrist ve/veya uzman odyolog ve/veya odyolog tarafından yapılan bilgilendimıelere aykırı kullanımdan kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Sınırlı olmamak ve örnek teşkil etmek kaydı ile kullanımdan kaynaklı arızalar aşağıdaki gibidir:

Ürünün uzun süre sıvı ile temas etmesi,
Güneş ışığına çok fazla maruz kalması,
Ürünün yüksek gerilim hatlarına maruz kalması,
Ürünün mikro dalga fırın dahil olmak üzere yüksek ısı içeren eşya ve cihazlann içine konulması vb.,
EMAR, BT, Röntgen çekimi işlemleri gibi radyasyon yayan ortamlarda kullanılması,
Mikrofonun, hoparlörün kulak kirine uzun süreli olarak maruz kalması ve sivri uçlu cisimlerle temizlenmeye çalışılması,
Mikrofona ve hoparlöre sıvı girmesi; sivri uçlu cisim sokulması,
Switch ve potans parçalarının zorlama ve dış etkenlere maruz kalması,
Marka, model, seri numarası ve barkod üzerinde herhangi bir değişiklik yapılması.
Garanti kapsamı dışında değerlendirilen bir servis hizmeti söz konusu olduğu takdirde tüketici/ürün kullanıcısı onayı olmaksızın işlem yapılmayacaktır.

İşitme Cihazları Hakkında 2023

Tavsiye edilen periyodik bakım zamanı dört ayda bir defadır. Kullanım alışkanlıkları ve ürün kullanıcısından kaynaklanan sebeplerle bakım sıklığı değişkenlik gösterebilir. İzmir İşitme Merkezi

Ürün(ler)de bulunan pil, kulak kalıbı, kalıp hortumu, kabin, pil kapağı, boynuz ve aksesuarlar garanti kapsamında değildir. Garanti kapsamı dışında değerlendirilen arızalar ve parçalar sebebiyle yapılacak tamirat, bakım, değişim vs. işlemlerden kaynaklı servis ücreti ile değişime konu parça bedeli, alıcı tarafından ödenecektir. İzmir İşitme Merkezi

Satın alınan ürünün tamir ya da bakımının yetkili servisler dışında bir yerde yaptırılması durumunda firma garantisi sona erecektir. Tüketici/ürün kullanıcısı bu hususta bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

İşitme Testi Odyometri Nedir 2023

izmir işitme merkezi

Categories: İşitme Cihazı

Written by:admin All posts by the author

WHATSAPP DESTEK
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?